WWW.SCOFI.CZ

MINERÁLNÍ NÁRAMEK ACHÁT A JADEIT kříž tyrkys

Kód: 1130
249 Kč –20 %
MINERÁLNÍ NÁRAMEK ACHÁT A JADEIT kříž tyrkys
249 Kč –20 % 199 Kč
Skladem

HOME MADE

Náramek je vyroben z minerálních kamenů jadeit (korálky jsou přírodní a jsou uměle dobarvovány do požadovaného odstínu), achát (Přírodní korálky, nejsou uměle dobarvovány) Korálek je kříž tyrkys.

Velikost minerálních kamenů : 8 mm

Délka náramku : 17 cm

Upozornění: dva korálky nejsou nikdy identické - používáme většinou přírodní materiály, proto se mohou jednotlivé komponenty barevně lišit. 

Informace: Do poznámky lze připsat obvod ruky, aby byl náramek upraven přesně pro Vás na míru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jadeit

Jadeit přitahuje peníze, lásku, má sílu prodlužovat život, dodává prosperující energii při obchodních jednáních, pozvedává moudrost ducha, chrání před neštěstím a nehodami. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl a celý nervový systém, harmonizuje nefungující vztahy, pomáhá realizovat touhy a vášně, má nejblíže k centru srdce.

 

Léčivé účinky: Pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Pomáhá léčit srdce, žaludek, močový měchýř, kyčle, slezinu a ledviny. Dodává sílu při porodu a má kladný vliv na plodnost.

 

Vhodný pro znamení: Rak, Váhy, Ryby.

.....................................................................................................................................................................................................................................................

Achát

Krajkový achát: je to zázračný léčivý kámen. Jeho jemná energie ochlazuje a uklidňuje, vnáší do mysli mír a klid. Obzvláště účinný je při aktivaci a léčení krční čakry, umožňující svobodné vyjadřování myšlenek a pocitů. Otevírá cestu ke kontaktu s vyššími energiemi. Zajišťuje svému nositeli oporu a obrovský zdroj síly.

 

Léčebné využití: působí skvěle na léčbu krku. Jeho schopnost odstraňovat zablokované sebevyjádření působí i na léčbu problémů spojených s rameny a krkem, na poruchy štítné žlázy a infekce hrdla a lymfatických uzlin. Snižuje horečku a odstraňuje bloky nervového systému. Léčí artritidu a deformaci kostí, posiluje kosterní systém a urychluje srůstání zlomenin. Pomáhá vlásečnicím a slinivce břišní. V podobě elixíru napravuje nerovnováhu tekutin v mozku a vodnatelnost mozku. Lze jej též využít k posílení léčby zvukem, neboť koncentruje a usměrňuje zvukové vlny na potřebné místo. Dokáže neutralizovat důsledky zlosti, infekce a zánětu.

 

Vhodný pro znamení: Býk, Štír, Ryby, Střelec, Vodnář

Upozornění: Produkt neslouží jako lék a není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakékoli choroby. Léčivé účinky nejsou podloženy žádnou odbornou studií. V případě zdravotních potíží prosím navštivte lékaře.