WWW.SCOFI.CZ

MINERÁLNÍ NÁRAMEK KŘIŠŤÁL srdíčko

Kód: 1145
279 Kč –17 %
MINERÁLNÍ NÁRAMEK KŘIŠŤÁL srdíčko
279 Kč –17 % 229 Kč
Skladem

HOME MADE

Náramek je vyroben z minerálních kamenů křišťál (Přírodní korálky z praskaného křišťálu, nejsou uměle dobarvovány)  Přívěšek srdce je vyroben z bižuterního kovu.

Velikost minerálních kamenů : 8 mm a 6mm

Délka náramku : 16cm

Upozornění: dva korálky nejsou nikdy identické - používáme většinou přírodní materiály, proto se mohou jednotlivé komponenty barevně lišit. 

Informace: Do poznámky lze připsat obvod ruky, aby byl náramek upraven přesně pro Vás na míru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Křišťál je bezbarvý minerál, čirá forma křemene. Je to nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii, kromě toho ji dokáže i výborně odblokovat. Křišťál vás ochrání před negativními vlivy, čistí čakry a dodává ohromnou sílu. Chrání auru a harmonizuje tělo, mysl i duši.

Léčivé účinky: Pomůže vám při jakýchkoli zdravotních problémech a také na problémy s duší. Tiší bolesti hlavy a zubů, odstraňuje střevní potíže a problémy neurologického původu. Posiluje imunitu a zlepšuje zažívání.

Vhodný pro znamení: Blíženci, Lev, Kozoroh.

 

Upozornění: Produkt neslouží jako lék a není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakékoli choroby. Léčivé účinky nejsou podloženy žádnou odbornou studií. V případě zdravotních potíží prosím navštivte lékaře.