WWW.SCOFI.CZ

NÁRAMEK Z MINERÁLŮ TMAVÝ ACHÁT A PRASKANÝ KŘIŠŤÁL závěsný strom

Kód: 134
Novinka
300 Kč –17 %
NÁRAMEK Z MINERÁLŮ TMAVÝ ACHÁT A PRASKANÝ KŘIŠŤÁL závěsný strom
300 Kč –17 % 249 Kč
Skladem

HOME MADE

Náramek je vyroben z minerálních kamenů achát (korálky jsou přírodní a jsou uměle dobarvovány do požadovaného odstínu), křišťál (Přírodní korálky z praskaného křišťálu, nejsou uměle dobarvovány) a obsahuje mosazné štrasové rondelky o průměru 4 mm, které jsou vysázeny kamínky. Korálek strom je vyroben z bižuterního kovu a vysázen kamínky.

Velikost minerálních kamenů : 8 mm

Délka náramku : 16,5 cm

Upozornění: dva korálky nejsou nikdy identické - používáme většinou přírodní materiály, proto se mohou jednotlivé komponenty barevně lišit. 

Informace: Do poznámky lze připsat obvod ruky, aby byl náramek upraven přesně pro Vás na míru.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křišťál je bezbarvý minerál, čirá forma křemene. Je to nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii, kromě toho ji dokáže i výborně odblokovat. Křišťál vás ochrání před negativními vlivy, čistí čakry a dodává ohromnou sílu. Chrání auru a harmonizuje tělo, mysl i duši.

Léčivé účinky: Pomůže vám při jakýchkoli zdravotních problémech a také na problémy s duší. Tiší bolesti hlavy a zubů, odstraňuje střevní potíže a problémy neurologického původu. Posiluje imunitu a zlepšuje zažívání.

Vhodný pro znamení: Blíženci, Lev, Kozoroh.

..............................................................................................................................................................................................................................................

Achát byl pojmenován podle řeky Achates na Sicílii. Je ochranným kamenem, který zmírňuje stresové stavy a dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Achát stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie.

Tomuto achátu je přiřazováno hned několik pojmenování, jako např. ledový, pukaný nebo dračí achát.

Léčivé účinky: Napomáhá při střevních potížích, posiluje trávení, ulevuje tělu při problémech s gastritidou, má příznivé účinky také při léčbě očí, dělohy a žaludku.

Vhodný pro znamení: Rak, Štír, Ryby.

Upozornění: Produkt neslouží jako lék a není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakékoli choroby. Léčivé účinky nejsou podloženy žádnou odbornou studií. V případě zdravotních potíží prosím navštivte lékaře.