WWW.SCOFI.CZ

Tooky Toys - nasazovací počítadlo

Kód: 1466
519 Kč
Skladem

Nasazuj, počítej a uč se!
Dokonalá multifunkční didaktická pomůcka od Tooky Toy obsahuje nasazování kroužků i vkládací puzzle s tvary a čísly. Pod vkládacími tvary se dokonce skrývají hlavičky zvířátek. Celá hračka je velkoformátová, jednotlivé dílky jsou dobře opracované a namalované netoxickými barvami. Dětem se s ní dobře manipuluje a vy nemusíte mít strach o jejich zdraví.

Děti si hraním rozvíjejí nejrůznější znalosti.
Učí se počítat, spojují si čísla s počtem teček na obrázku, poznávají základní tvary a zvířátka. V neposlední řadě se učí barvy, rozvíjejí si jemnou motoriku a koordinaci oko-ruka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládačka TOOKY TOY je dřevěná třídička pro rozpoznávání barev a tvarů a učení se počítání. Hra spočívá v přiřazování počtu přiložených koleček k číslům namalovaným na podkladu, přiřazování kvádru ve tvaru čísla a příslušných tvarů na místo, kde se nacházejí zvířata. Při hře si dítě procvičuje manuální zručnost, rozvíjí logické myšlení, koordinaci ruka-oko, učí se rozpoznávat barvy a pojem větší - menší.

Vlastnosti: výrobek určený pro děti od 2 let sada obsahuje 72 ks hračka bez ostrých hran, dobře vyhlazená, natřená netoxickými barvami a laky, takže je bezpečná pro děti i životní prostředí. barevné kroužky k nasazování pomáhají osvojit si základy počítání a pomáhají rozlišovat barvy a tvary. hračka zabalená v kartonové krabici

Hračka rozvíjí: manuální dovednosti dovednosti logického myšlení

Koordinace ruka-oko

Tooky Toy je společnost vyrábějící dřevěné hračky pro děti, která je na trhu od roku 2004. Několikaleté zkušenosti v oboru jsou zárukou vysoké kvality výrobků vyráběných s ohledem na bezpečnost dětí. Hračky Tooky Toy mají řadu certifikátů potvrzujících bezpečnost těchto ekologických výrobků. Dobře vyhlazené hračky bez třísek a ostrých hran jsou opatřeny pouze bezpečnými, netoxickými barvami, barvivy a laky. To vše způsobuje, že hračky Tooky Toy milují děti a oceňují je rodiče po celém světě.

  • Věk: od 2 let
  • Materiál: dřevo
  • Rozměry výrobku: 44 x 11,5 x 18,5 (cm)
  • Rozměry balení: 44 x 11,5 x 18,5 (cm)

Parametry

Materiál Dřevo, Ostatní
Dle věku Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let
Typ hračky Hrajeme si, Učíme se
Vhodné pro Kluka, Holku